أهلاً وسهلاً، زائر! [ تسجيل | الدخولrss

 

1,000.00$

الحق اراضى لقطة قبل الصيف

رض288متر الحى الرابع المجاورة السادسة عمدان بدروم 950000 ارض288متر الحى الرابع المجاورة الاولى 1250000 بدروم+ارضى+اول س لوكس واخرى 324متر الحى الخامس عقد ثانى 1...

1580 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

0$

شركة سوات للأمن والحراسات الخاصة

شركة سوات تختص فى أعمال الأمن والحراسات الخاصة فالأمن لدينا مدرب على اعلى مستوى ولدينا خدمة إضافيه لعملائنا الكرام وهى فريق سوات للتدخل السريع وكذلك الإشراف وال...

1975 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

145,000.00$

شقة 91م

شقة 91م بالحى السادس امتداد المجاورة الخامسة عقد اخضر نهائى دور 3 بحرى

1258 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

270,000.00$

ابنى بيتك

بيت 3 ادوار تشطيب داخلى وخارجى ماعدا البلاط ولدهان والسباكة الداخلى ومصمم على هيئة فيلا وعلى 3 نواصى صافى المساحة 75م والحديقة 75م وتم التسليم للجهاز ويوجد الع...

1626 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

500,000.00$

بيع سيارة

سيارة 516 فبركة بره وجوه 30000 ك بس موديل 2007

1273 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

500.00$

For Sale : Apple iPhone 4S 64GB/ Samsung Galaxy s2 32GB/Blackberry Bold 990...

There is on going promo in our company right now which you can also benefit from. If you buy 2 units get 1 units free If you buy 5 units get 3 units free ...

1480 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

0$

للبيع ارض بالحزام الاخضر امام بيفرلى هيلز

للبيع 20 فدان ناصيه بالحزام الاخضر كامله المرافق مياه وكهرباء وطرق مرصوفه ناصيه بسعر مناسب جدا وآخرى 20 فدان حوض 9 ناصيه بها مخازن ومبنى ادارى 3 ادوار بسعر الف...

1569 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

100,000.00$

الشركة الدولية لخدمات المطابخ و المطاعم

تتشرف الشركة الدولية لخدمات المطابخ و المطاعم بتقديم كافة أنواع النظافة للمطابخ و خدمات المطاعم حيث نمتلك أقوى الكفاءات البشرية و التقنية و المواد الكيمائية لتن...

1464 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

1,700,000.00$

عمارة 5 ادوار + بدروم ارتفاع 4.5م يصلح لجميع الاغراض متشطب + روف( 3 غرف +صا...

عمارة 5 ادوار + بدروم ارتفاع 4.5م يصلح لجميع الاغراض متشطب + روف( 3 غرف +صاله + مطبخ + 2 حمام) كاملة المرافق (كهرباء +مياة +غاز تحت التشطيب) واجهة بحرى شارع ر...

821 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

1,700,000.00$

1183 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

170,000,000.00$

واللة فرصة العمر

عمارة للبيع مساحتها 324متر بالحى الثانى المجاورة الرابعة قريبة من الخدمات ومحور المدينة ومحور الكفراوى مبنى منها بدروم + أرضى وأول فيلا دوبلكس سوبر سوبر هاى لوك...

1168 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

130,000.00$

الحزام الاخضر

15فدان الحزام الاخضر حوض26 م155الف للفدان-5فدان حوض51 م 135الف للفدان- 10فدان امام دينا واجهة 100على الطريق مباشرة مزروعة+المرافق م 400الف للفدان-10فدان-ك64-واج...

1168 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

12,000,000.00$

فرص

عقار300متر الحى الثانى-مج7-امام نوال الجوى-ش رئيسى-بدروم+ارضى+اول نصف تشطيب مطلوب12000000 عمارة288م الحى الثانى-مج7-كاملة-نصف تشطيب-مطلوب11500000 عقار324متر...

998 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

10,500,000.00$

اراضى مميزة

قطعتين ضم الحى الرابع-مج2-واحدة288متر ارض فضاء واخرى288متر عمارة كاملة س لوكس-قريبةمن المحور المركزى-بسعر خيالى-وللتجزئة مطلوب 27500000 عمارة الحى الثانى-مج1-س...

1198 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

850,000.00$

اراضى جامدة

ارض360متر-الحى الرابع-مج8-مبنى ارضى-مطلوب850000 واخرى ارض366متر الحى الرابع-مج8-مبنى عمدان-مطلوب 850000 وارض324متر الحى الرابع-مج4-مبنى ارضى=اول-مطلوب1000000 ...

1017 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

15,000,000.00$

عمارات لقطة

عمارة 324م الحى الثالث س لوكس نظام فندقى-سكن طلبة-دخل شهرى-م2مليون عمارة315م الحى الاول-رابع نمرة من الجامعة-س لوكس-دخل شهرى18الف-م35000000 عمارة324 الحى ...

1092 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

375,000.00$

شقه 125م للبيع

شقه 125م للبيع سوبر لوكس سعر المتر 3000ج امام سيتي سكيب علي المحور المركزي دور ثالث

1112 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

130,000.00$

لمستثمر عظيم

1084 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

 

230.00$

شقة 125 متر للبيع بالحي الرابع 6 أكتوبر – 230,000 جنيه

شقة 125 متر للبيع بالحي الرابع 6 أكتوبر تسليم فوري نصف تشطيب موقع متميز مطلوب 230 ألف جنيه كمال 01229406361

1039 مجموع المشاهدات, 0 اليوم

الصفحه الحالية 606 من إجمالي صفحات624‹‹ البداية570580590599600601602603604605606607608609610611612613620النهاية ››

إعلانات

إعلانات

أصدقائنا على الفيسبوك

الاكثر زيارة اليوم

  • لا يوجد إعلانات مشاهدة حتى الآن .